• KIWANIS PANENKA

Tomuto projektu se klub věnuje již od r.2004. Za tuto dobu předal na dětská oddělení nemocnic v Kyjově a Uherském Hradišti bezmála 10.000 ks KIWANIS PANENEK. V roce 2012 800 ks. Plán pro tento rok je 1.000 ks.

• POMOC NEVIDOMÉMU CHLAPCI

Klub od r. 2007 sponzoruje roční částkou 10.000,- Kč nevidomého chlapce Radima Vojtka na studiu hudby na Konzervatoři Jana Deyla v Praze.

• PROJEKT ELIMINATE

Do tohoto celosvětového projektu KIWANIS INTERNATIONAL se zapojili členové klubu v r.2012. Jedná se o příspěvek na očkování nově narozených dětí a matek proti tetanu v rozvojových zemích. Do projektu je zapojeno 100% členů klubu. Projekt pokračuje až do konce roku 2015.

Několik KIWANIS PANENEK jsme poskytli k dotvoření významným osobnostem z našeho okolí. Výsledky můžete vidět v naší fotogalerii. Tyto KIWANIS PANENKY budeme používat k propagaci našeho projektu a získávání finančních prostředků na jejich výrobu.